• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Drugie Krzesińskie Dni Demokracji

Drugie Krzesińskie Dni Demokracji rozpoczęliśmy wykładem pana doktora Krzysztofa Urbaniaka z Okręgowej Izby Radców Prawnych. Nasz gość opowiedział nam co nieco o historii, przeszłości wyborów oraz wpływie 123 lat zaborów na dzisiejsze społeczeństwo. Serdecznie dziękujemy panu Urbaniakowi za przybycie oraz udział w naszych Krzesińskich Zmaganiach z Demokracją.

Czytaj dalej

UROCZYSTOŚCI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ 14 PAŹDZIERNIKA 2019

  • GODZINA 8.55 (2 LEKCJA)- APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ DLA UCZNIÓW LICEUM ORAZ UROCZYSTE ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS I LICEUM
  • GODZINA 9.50 (3 LEKCJA)- APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ DLA KLAS IV – VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ
  • GODZINA 10.45 (4 LEKCJA)- APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ DLA UCZNIÓW KLAS 0-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ UROCZYSTE PASOWANIE NA UCZNIÓW DZIECI KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Ubezpieczenie - oferta

 
 
 
 
Witam Państwa,
 
 
 
 
powyżej przesyłam link aktywacyjny do ubezpieczenia NNW “Twoje Dziecko”na rok szkolny 2019/2020.
Wystarczy  na niego kliknąć, wypełnić potrzebne pola , wybrać wariant ubezpieczenia i wpłacić składkę.
Jeśli link automatycznie  nie otworzy strony, proszę go skopiować i wkleić do przeglądarki internetowej.
Dla każdego dziecka należy uruchomić oddzielny link.

Czytaj dalej

"Bezpieczne osiedle, bezpieczna szkoła"

Zachęcamy do udziału w głosowaniu w ramach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 na jedyny projekt osiedlowy pn. "Bezpieczne osiedle, bezpieczna szkoła". W jaki sposób mogą Państwo oddać swój głos?

Wystarczy wejść na stronęhttps://pbo2020.um.poznan.pl/i/pbo20/voting

Rejon - 4 - Głuszyna, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Szczepankowo-Spławie-Krzesiny i oddać głos na projekt IV.3 Bezpieczne osiedle, bezpieczna szkoła.

Udział w głosowaniu może brać każda osoba, niezależnie od wieku, posiadająca nr PESEL.

Dziękujemy za wsparcie!

Poznański Budżet Obywatelski (PBO)

Projekt w którym bierze udział nasza szkoła (Nasz Sportowy Fyrtel) potrzebuje głosów poparcia w głosowaniu w ramach PBO. Jak pomóc?

wystarczy wejść na stronęhttps://pbo2020.um.poznan.pl/i/pbo20/votingi oddać głos na projekt IV.13 Nasz Sportowy Fyrtel. Dodatkowo prosimy o oddanie głosu na projekt ogólno miejski nr 14- Trener Osiedlowy, Trener Senioralny i Trener Przedszkolaka.

W skrócie wchodzimy na stronęhttps://pbo2020.um.poznan.pl/i/pbo20/votingzaznaczamy projekty 14 oraz IV.13 pozostawiamy swoje dane (ich bezpieczeństwo gwarantuje Urząd Miasta Poznania) i oddajemy głos!

Dziękujemy za pomoc! 

II zjazd w ramach projektu UMO

W dniach 17 i 18 września – nasi uczniowie brali udział w II zjeździe organizowanym w ramach projektu UMO – na Wydziale Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Czytaj dalej