• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Zebrania dla rodziców

19.03.2019 (wtorek)

zebrania dla rodziców szkoły podstawowej

  • godz. 17.00 – klasy 0-III SP
  • godz. 18.30-   klasy IV-VI SP    

21.03.2019 (czwartek)

zebrania dla rodziców

  • godz. 17.00 – klasy I-III LO (III klasy LO informacje o zagrożeniach)
  • godz. 18.30-   klasy VII-VIII SP, III G

 

W czwartek  21 marca  br. o godzinie 19.30 odbędzie się zebranie Rady Rodziców ZSO nr 2.

Temat spotkania: Obecna sytuacja w oświacie.

Obecność  obowiązkowa.

Zwracamy się z prośbą o prawidłowe parkowanie samochodów, zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym (w szczególności zapewnienie dojazdu do prywatnych posesji, przejezdności dróg i umożliwienie ruchu pieszych).

Inspirujące spotkanie z Absolwentką

27 lutego i 1 marca br. uczniowie pierwszych klas liceum mieli okazję spotkać się z ubiegłoroczną maturzystką oraz finalistką ogólnopolskiego konkursu dla młodych liderów ,,Talent za Talent”–Julią Szafałowicz. Absolwentka odwiedziła nas już drugi raz w tym roku szkolnym, by dzielić się z młodszymi kolegami swoimi doświadczeniami, zachęcać ich do szeroko pojętej aktywności, a także dostrzegania i wykorzystywania możliwości, które otwiera przed nimi nauka w krzesińskim liceum, zapewniającym między innymi, co szczególnie podkreślała prelegentka, świetną znajomość języka angielskiego czy możliwość uczenia się języka chińskiego.

Czytaj dalej

Europejski Konkurs Statystyczny

W roku szkolnym 2018/2019 startuje druga edycja Europejskiego Konkursu Statystycznego, wydarzenia kierowanego do uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

W tym roku Konkurs jest organizowany przez 15 urzędów statystycznych z europejskich krajów.

Czytaj dalej

Co słychać w matematyce…

16 lutego odbył się trzeci etap Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Finalistami konkursu na poziomie gimnazjum zostali Sonia Puk (uczennica klasy IIIc) – opiekun p. Joanna Rogowska oraz Adam Tomys (uczeń klasy IIIe) – opiekun p. Renata Majewska. Finalistami na poziomie szkoły podstawowej zostali uczniowie klasy VIIIc Antoni Staniewski i Jakub Wawrzyniak oraz uczeń klasy VIIb Tymoteusz Bultrowicz – opiekun p. Joanna Rogowska.

Czytaj dalej