Przedszkole nr 85


W przedszkolu podejmujemy działania sprzyjające zabawie, nauce i pracy. Stąd też szczególny nacisk kładziemy na racjonalne żywienie, na wykorzystanie własnych możliwości danych przez naturę i środowisko. Bardzo ważne jest także zdrowe i bezpieczne środowisko fizyczne przedszkola. Tworzy je budynek i teren przedszkola, odpowiednio wyposażony i zagospodarowany.

Get Adobe Flash player

W czwartek 19 września o godzinie 18:00 w budynku przedszkola odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych. W programie zebrania m.in. przedstawienie regulaminu i wybór przedstawicieli do Rady Rodziców ZSO2. Obecność obowiązkowa.

5 czerwca w XVI LO odbyły się lekcje chemii z udziałem dzieci z Przedszkola 85 działającego przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Poznaniu.

Pszczółki i Muchomorki miały okazję zobaczyć doświadczenia chemiczne oraz samodzielnie wykonać proste eksperymenty na podstawie odczynników chemicznych, dostępnych w każdym domu.  Przedszkolaki dowiedziały się jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas przeprowadzania doświadczeń chemicznych.

Czytaj więcej: Mali chemicy

Informujemy, że zajęcia adapatycyjne dla nowych dzieci przyjętych do Przedszkola nr 85 odbędą się w następujących terminach:

- wtorek 27 sierpnia, godz. 10:00 - 12:00

- środa 28 sierpnia, godz. 13:00 - 15:00

Zapraszamy na zajęcia dzieci z rodzicami do budynku przedszkola przy ul. Krzesiny 13.

W terminie od wtorku 28 maja do piątku 31 maja Miasto Poznań uruchamia w formie elektronicznej nabór na dyżur letni w przedszkolach i oddziałach „0”. Analogicznie jak miało to miejsce w przypadku naboru do przedszkola/zerówki mają Państwo możliwość złożenia wniosku, na którym umieszczą Państwo maksymalnie 3 placówki (pierwsza, druga i trzecia preferencja).

Nasza placówka pełni dyżur w sierpniu. W lipcu dyżur pełnić będą inne placówki. Lista przedszkoli pełniących dyżury w poszczególnych miesiącach oraz możliwość wypełniania wniosków będą od 28 maja dostępne na stronie internetowej naboru. https://nabor.pcss.pl/poznan/dyzurywakacyjne/

Osoby zainteresowane rekrutacją na miesiące letnie prosimy o wypełnienie wniosku online, wydrukowanie go, podpisanie i dostarczenie do sekretariatu szkoły w terminie od 28 do 31 maja do godziny 15:00.

 

Terminy zapisów [PDF]

Zasady zapisów [PDF]

Lista dyżurujących przedszkoli [PDF]

Copyright © 2019 School's Fun  Rights Reserved.