Przedszkole nr 85


W przedszkolu podejmujemy działania sprzyjające zabawie, nauce i pracy. Stąd też szczególny nacisk kładziemy na racjonalne żywienie, na wykorzystanie własnych możliwości danych przez naturę i środowisko. Bardzo ważne jest także zdrowe i bezpieczne środowisko fizyczne przedszkola. Tworzy je budynek i teren przedszkola, odpowiednio wyposażony i zagospodarowany.

Get Adobe Flash player

Zapraszamy dzieci 6- letnie do udziału w konkursie recytatorskim

W ŚWIECIE MARZEN I FANTAZJI.

Finał konkursu odbędzie się 04 kwietnia 2019r. o godz. 14.00 na terenie Szkoły.

Wypełnioną kartę zgłoszenia i kserokopię wiersza należy dostarczyć do 22.03.2019r.

Regulamin jest dostępny na stronie internetowej szkoły.

Uwaga! Do finału konkursu (04.04.2019r.) placówka wystawia dwóch reprezentantów.

 

Regulamin [PDF]

Karta zgłoszenia [PDF]

DRZWI OTWARTE DLA KANDYDATÓW:

Do Przedszkola i klasy zerowej:

  • 28 lutego 2019 (czwartek) godz. 17.00

Spotkanie dotyczące przedszkola odbędzie się bydynku przedszkola (ul. Krzesiny 13), spotkanie dotyczące "zerówki" odbędzie się w budynku ZSO 2.

W miesiącu październiku obchodziliśmy ,,Dzień Drzewa” z tej okazji przedszkolaki zasadziły w ogrodzie przedszkolnym drzewko jabłoni. Tego dnia dowiedzieliśmy się min. o roli drzew w przyrodzie i ich znaczeniu w życiu człowieka. Natomiast 15 października odwiedził nas teatr Krokodyl z przedstawieniem pt. ,,Przygody wróbelka Elemelka” , przedstawienie bardzo nam się podobało.

Czytaj więcej: Październik w przedszkolu

W miesiącu wrześniu w naszym przedszkolu obchodziliśmy ,,Dzień Przedszkolaka”. Z tej okazji zostały zorganizowane dla dzieci różnego rodzaju gry i zabawy oraz drobne upominki. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Tego dnia dzieci posadziły wrzosy , które pięknie zdobią nasz przedszkolny ogród (za wrzosy serdecznie dziękujemy!). Obchodziliśmy również Dzień Chłopca. Dziewczynki złożyły swoim kolegom najlepsze życzenia, dzień ten upłynął nam w miłej i radosnej atmosferze. Oto krótka fotorelacja.

Czytaj więcej: Dzień przedszkolaka

Copyright © 2019 School's Fun  Rights Reserved.