• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Język angielski

Rok szkolny 2018/2019

Martyna Czwojdzińska IIIc

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Barbara Łożyńska IIIc

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Grzegorz Szajkowski IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Julia Bernaciak IIId

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Oliwia Bulińska IIId

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Igor Gierszewski IIId

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Karolina Gonciarz IIId

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Maria Graczyk IIId

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Karolina Piotrowska IIId

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Wojciech Żelaśkiewicz IIId

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Maja Jagusiak IIId

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Natalia Kasprowicz IIId

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Antoni Staniewski VIIIc

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Anna Kopińska

Zofia Wower VIIIc

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Anna Kopińska

 

Rok szkolny 2017/2018

 

Weronika Kruszewska IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Martyna Urbaniak IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Bartłomiej Malinowski IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Zofia Rzeczycka IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Michalina Krawiec IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Małgorzata Richter IIId

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Ewa Wrześniewska

Zuzanna Kania IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Martyna Rudnicka

Paulina Kanikowska IIIc

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Martyna Rudnicka

Julia Handszu IIIe

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Julia Sikorska

Maja Korbacz IIIc

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Julia Drohojowska IIIc

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Marta Gorzeń IIIc

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Emilia Bandalewicz IIIc

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Karolina Półrolniczak IIIe

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Julia Sikorska

Maksymilian Szymanowski IIIe

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Julia Sikorska

Karolina Dziarska IIIe

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Julia Sikorska

Anna Szczudło IIId

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Karolina Gonciarz IId

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

 

 

Rok szkolny 2016/2017

Michalina Krawiec IIc Gim
Laureatka VII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów w roku szkolnym 2016/2017
Opiekun: Marcin Morawski

Tomasz Bochyński klasa III e

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Anna Kopińska

Maria Dybza klasa III c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Marcin Dziedzic klasa III d

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Zuzanna Elix klasa II d

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Marta Gorzeń klasa II c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Zuzanna Kania klasa II c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Martyna Rudnicka

Julia Kaźmierczak klasa III e

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Maja Korbacz klasa II c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Michalina Krawiec klasa II c

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Weronika Kruszewska klasa II c

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Amelia Kurasińska klasa III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Michalina Lubiatowska klasa III e

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Weronika Łoś klasa III d

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Jakub Ługiewicz klasa III c

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Piotr Kalczyński

Julia Maciejewska klasa III d

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Bartłomiej Malinowski klasa II c

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Aleksandra Mamrot klasa III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Antoni Michalski klasa III e

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Igor Modławski klasa II c

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Natalia Mrula klasa III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Maria Niezgoda klasa III d

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Adam Olkiewicz klasa III e

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Adriana Puk klasa III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Aleksandra Puk klasa III e

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński

Julia Rapior klasa II c

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Zofia Rzeczycka klasa II c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Igor Skąpski klasa III d

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Dawid Tysowski klasa III d

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Martyna Urbaniak klasa II c

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Jagoda Woźniak klasa II c

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Marcin Morawski

Agata Wójcik klasa III e

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Opiekun: Radosław Albiński