• baner1.jpg

Informacja dla rodziców dzieci rozpoczynających naukę w klasie "0" oraz klasach "I" SP

W linkach poniżej przekazujemy Państwu przydział do klas dzieci przyjętych do klas "I" oraz informację dotyczącą wyprawki pierwszoklasisty oraz zerówkowicza.
 Jednocześnie informujemy, że z uwagi na fakt, iż wytyczne dotyczące organizacji nowego roku szkolnego, które otrzymujemy od Ministerstwa Edukacji Narodowej, jak również od Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania zmieniają się dość dynamicznie, wszelkie informacje dotyczące organizacji pracy w naszej placówce od 1 września zostaną Państwu przekazane pod koniec przyszłego tygodnia.
 
 
 
 

Lista zakwalifikowanych do klas I SP

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 zostaną utworzone dwa ogólnodostępne oddziały klas I SP. 
 
Zamieszczona poniżej lista kandydatów zakwalifikowanych obejmuje dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły. Rodzice / prawni opiekunowie tych dzieci są zobligowani do potwierdzenia woli nauki kandydatów zakwalifikowanych do 24 czerwca 2020 r. poprzez odesłanie na adres e-mail sekretariatu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanu lub zdjęcia podpisanego druku potwierdzenia woli

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, których rodzice / prawni opiekunowie wypełnili w procedurze naboru zgłoszenie, zostają automatycznie przyjęte do szkoły bez konieczności potwierdzania woli.

 

Lista zakwalifikowanych [PDF]

Potwierdzenie woli [PDF]

Potwierdzenie woli [DOC]