• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Poznańskie Słowiki

“Poznańskie Słowiki” zapraszają chłopców  w wieku od 7 – 10 lat do śpiewu w Chórze Chłopięcym i Męskim Filharmonii Poznańskiej, popularnie zwanego właśnie  „Poznańskimi Słowikami” lub Chórem Stuligrosza. Zespół posiada bogatą, niemal 80-letnią artystyczną historię, a każdy nowy młody śpiewak – dzięki swojemu talentowi – wkrótce może zapisać nowe jej karty. Dla wszystkich chłopców, którzy po wstępnym przesłuchaniu zdecydują się rozpocząć swoją muzyczną przygodę w „Poznańskich Słowikach”, zorganizujemy bezpłatny kurs przygotowawczy z zakresu emisji głosu i czytania nut. Po ukończeniu tego kursu chłopcy będą uczestniczyć w pracach całego chóru. Wszystkie zajęcia i próby odbywają się popołudniami w naszej siedzibie w Filharmonii Poznańskiej przy ul. Święty Marcin 81.

Kandydatów do chóru można zgłaszać telefonicznie lub mailowo (Marek Pawlak, tel. 602 711 512,biuro@slowiki.poznan.pl). Podczas zgłoszenia przekazane zostaną szczegółowe informacje o kursie. Chętnie też odpowiemy na Państwa dodatkowe pytania. Pierwsze spotkanie, połączone ze wstępnym przesłuchaniem, odbędzie się w czwartek, 21 czerwca o godz. 18.00 w naszej siedzibie. Kandydatów prosimy o przygotowanie dowolnej piosenki.

Bieżące informacje o Chórze “PoznańskieSłowiki” można znaleźć na stronie:www.slowiki.poznan.pllubwww.facebook.com/poznanskieslowiki

Serdecznie zapraszamy do naszego zespołu!