• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Zmiany w planie na dzień 07.01.2019r.

ZMIANY W PLANIE NA DZIEŃ

07.01.2019r. poniedziałek

 

Nauczyciele nieobecni:

Szymankiewicz K., Majewska R., Berbeć J., Mądrzak- Litwa I., Mtysiak R., Maciejewski Ł., McBroom A., Szmańda A., ks.Wasielewski D., Przybylak- Kowalska M., Maćkowiak R., Kostka K., Grabowska J., Drobnik M., Karamucka- Marcinkiewicz M., Süss K., Melniczak K., Morawski Mikołaj, Kalczyński P., Hamkało K., Sośnij M., Ratajczyk M., Kujawiak J., Nowicki M., Borkowska A.

lekcja nr Klasa Zmiana w planie Forma realizacji
Szymankiewicz K.
1-2 IIc LO klasa zwolniona pierwsza lekcja
3 VIIIb SP Kalczyński P. opieka
4 VIIIb SP Hamkało K. zastępstwo
5 IIIc G Karamucka- Marcinkiewicz zastępstwo
7 VIIId SP Pacuła D. zastępstwo
Majewska R.
2 VIIa SP Chudziak Ł. (geografia) zamiast 1 lek. pon.
3 Va SP Korbacz J. opieka
4 IIIe G Dayton C. opieka
5 I LO (Mp2) Skrabucha J. opieka
6 IIIe G Sikorska J. opieka
Berbeć J.
3 II LO (Mp1) Albiński R. opieka
4 II LO (Mp1) Henel Ł. opieka
5 I LO (Mp1) Henel Ł. opieka
7 VIb SP Rybarczyk M. opieka
Mądrzak- Litwa I.
1-2 I LO (CH2) grupa zwolniona pierwsza lekcja
3 IIIa G Balwińska B. zastępstwo
4 IIId G Kopińska A. opieka
7-8 II LO (uP) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Matysiak R.
1-3 IIIb SP Krawczyk M. zastępstwo
11.00-11.30 „0” Polna K. opieka
Maciejewski Ł.
1 Vb SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
2 Va SP Pusiak H. (j.polski) zamiast 1 lek. pon.
5 IVd SP Sobkowiak M. opieka
McBroom A.
5 II LO (1b) Wojciechowski M. zastępstwo
7 I LO (1a) Kalczyński P. łącznie z I LO (1b)
8 I LO (1b) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Szmańda A.
3 II LO (Mp2) Wrześniewska E. opieka
ks.Wasielewski D.
2 IIIb G Chudziak A. opieka
Przybylak- Kowalska M.
1-2 IIIc G (dz) grupa zwolniona pierwsza lekcja
Maćkowiak R.
1 VIIIbd SP(chł) grupa zwolniona pierwsza lekcja
Kostka K.
7-8 III LO (uH1) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Grabowska J.
7-9 III LO (roz) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Drobnik M.
7-8 III LO (uH2) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Karamucka- Marcinkiewicz M.
8 VIIb SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Süss K.
8-9 unihokej7-8,G grupa zwolniona -
10 kosz7-8,G,LO grupa zwolniona -
Melniczak K.
7-8 II LO (chł-2) grupa zwolniona ostatnia lekcja
9-10 siatk.7-8,G,LO grupa zwolniona -
Morawski Mikołaj
1 VIIId SP (dz) grupa zwolniona pierwsza lekcja
2 Vb SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
3 Vb SP Ratajczyk M. (plastyka) zamiast 7 lek. pon.
5-6 VIb SP (dz) Maćkowiak R. łącznie z VIb SP (chł)
Kalczyński P.
5 II LO (1c) Wojciechowski M. łącznie z II LO (1b)
6 VIIa SP Dziedzic P j.angielski
Hamkało K.
6 IIIb G Kopińska A. opieka
8 IVc SP Kieruj J. przyroda
Sośnij M.
7 IVc SP (2) Ratajczak M. łącznie z IVc SP (1)
Ratajczyk M.
5 VIIc SP Mielcarek A. opieka
7 Vb SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Kujawiak J.
9 IVd SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Nowicki M.
6 VIId SP Sikorska J. j.angielski
7 VIIIb SP (1) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Borkowska A.
6.00-11.00 „Pszczółki” Pędrak- Kurek P. zastępstwo

III G (k) – j.niemiecki

         9 lek. pon. – Dybza M. – j.niemiecki (zamiast 9 lek. śr.)