• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Zmiany w planie na dzień 08.01.2019r.

ZMIANY W PLANIE NA DZIEŃ

08.01.2019r. wtorek

 

Nauczyciele nieobecni:

Szymankiewicz K., Majewska R., Berbeć J., Mądrzak- Litwa I., Matysiak R., Maciejewski Ł., Kieruj J., Borkowska A., Stróżyk J., Pastuch A., Albiński R., Matysek B., Sikorska J., Manko S., Janiszewska D., Kalczyński P., Hamkało K., Kujawiak J.

lekcja nr Klasa Zmiana w planie Forma realizacji
Szymankiewicz K.
1 IIIc G Karamucka-Marcinkiewicz zastępstwo
3 VIIIb SP Hamkało K. zastępstwo
Majewska R.
4 VIIa SP Hamny M. (religia) zamiast 7 lek. wt.
6 VIId SP Rogowska J. zastępstwo
Berbeć J.
1 III LO (Mp1) grupa zwolniona pierwsza lekcja
2 VIIId SP Ratajczyk M. opieka
3 VIIId SP Kaliszan L. opieka
4 Vc SP Dziedzic P. opieka
5 Vb SP Hamny M. (religia) zamiast 1 lek. wt.
6 Vb SP Zimna N opieka
7 VIb SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
8 IVb SP

Szmańda A. Skrabucha J.

matematyka opieka

Mądrzak- Litwa I.
0-2 II LO (CH2) grupa zwolniona pierwsza lekcja
3 IIIb G Balwińska B. zastępstwo
4 IIIc G Pusiak H. j.polski
6 IIIe G Przysło N. opieka
7-8 I LO (CH1) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Matysiak R.
1-5 IIIb SP Krawczyk M. zastępstwo
Maciejewski Ł.
10.30-11.30 świetlica Kuźnicka M. zastępstwo
11.30-12.00 świetlica Lisek K. zastępstwo
12.00-14.30 świetlica Dreger M. zastępstwo
8 IVa SP Szmańda A. (matematyka) zamiast 9 lek. wt.
9 IVb SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Kieruj J.
9.30-11.00 świetlica Janiszewska D. zastępstwo
11.00-12.30 świetlica Gałęzowska- Kruszona A. zastępstwo
12.30-14.00 świetlica Polna K. zastępstwo
14.00-15.30 świetlica Paluszak J. zastępstwo
10 IVb SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Stróżyk J.
1 VIa SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
3 II LO (M2) Ratajczyk/ Szmańda/ Morawski l.wychowawcza
4 Ib LO (1) Henel Ł łącznie z Ib LO (2)
5 Ia LO (1) Henel Ł. łącznie z Ia LO (2)
6-8 III LO (roz) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Borkowska A.
11.00-12.00 „Pszczółki” Pędrak- Kurek P. zastępstwo
12.00-15.00 „Pszczółki” Frąckowiak I. zastępstwo
15.00-16.00 „Pszczółki” Woźna E. opieka
Pastuch A.
2 VIIb SP (1) Wojciechowski M. j.angielski
Albiński R.
4-5 VIIId SP (1) Nowicki M. zastępstwo
Matysek B.
1-2 I LO (k2) grupa zwolniona pierwsza lekcja
3 III LO (k2)

Hołderna- Kozłowska A.

Dayton C.

j.hiszpański

opieka

4 II LO (k1)

Hołderna- Kozłowska A.

Korbacz J.

j.hiszpański

opieka

5 II LO (k1)

Hołderna- Kozłowska A.

ks.Wasielewski D.

j.hiszpański

opieka

Sikorska J.
6 Ib LO Sajkiewicz R. opieka
Manko S.
7-8 III G grupa zwolniona ostatnia lekcja
Janiszewska D.
7-8 III G (p2) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Kalczyński P.
6 VIIa SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
7-8 III G grupa zwolniona ostatnia lekcja
Hamkało K.
5 VIa SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
7 IVa SP Pusiak H. zastępstwo
Kujawiak J.
7 IVb SP Kuć M. zastępstwo