• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Zmiany w planie na dzień 09.01.2019r.

ZMIANY W PLANIE NA DZIEŃ

09.01.2019r. środa

 

Nauczyciele nieobecni:

Szymankiewicz K., Majewska R., Berbeć J., Mądrzak- Litwa I., Matysiak R., Maciejewski Ł., Kieruj J., Borkowska A., Morawski Mikołaj, Stróżyk J., Rudnicka M., Materka M., Drobnik M., Ignaszak J., Fiebig A., Korbacz J., Kopińska A., Chudziak A., Wrześniewska E., Szykowna M.

lekcja nr Klasa Zmiana w planie Forma realizacji
Szymankiewicz K.
3 IIc LO Pusiak H. zastępstwo
5 VIIId SP Hamkało K. j.polski
6 IIIc G Jankiewicz P. zastępstwo
7-9 III LO (roz) Jankiewicz P. zastępstwo
Majewska R.
1-2 IIIe G klasa zwolniona pierwsza lekcja
3 I LO (Mp2) Przysło N. opieka
4-5 VIId SP Pacuła D. j.polski
6 Va SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
7 VIIa SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
8 IVd SP Przysło N. (informatyka) zamiast 9 lek. śr.
9 IVc SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Berbeć J.
3 I LO (Mp1) Henel Ł. opieka
4 II LO (Mp1) Rogowska J. zastępstwo
5 IVb SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
6-7 VIIId SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
Mądrzak- Litwa I.
4 VIIa SP Chudziak Ł. (geografia) zamiast 6 lek. śr.
5 IIIa G Balwiński P. historia
6 IIId G Wojciechowski M. opieka
7 VIIb SP Kostka K. (historia) zamiast 8 lek. śr.
Matysiak R.
1-3 IIIb SP Krawczyk M. zastępstwo
11.00-11.30 „0” Polna K. opieka
5 IIa SP (2) Szykowna M. j.angielski
Maciejewski Ł.
2 VIa SP Karamucka-Marcinkiewicz opieka
3 IIId G ks.Wasielewski D. opieka
4 IIIb G Hamny M. opieka
5 VIIa SP klasa zwolniona ostatnia lekcja
6 VIb SP Pietrykowski R. opieka
7 IIIa G klasa zwolniona ostatnia lekcja
Kieruj J.
10.00-11.30 świetlica Sobczak P. zastępstwo
11.40-14.00 świetlica Dreger M. zastępstwo
14.00-15.30 świetlica Paluszak J. zastępstwo
15.30-17.00 świetlica Ornafa D. zastępstwo
Borkowska A.
6.00-7.00 „Pszczółki” Woźna E. zastępstwo
7.00-11.00 „Pszczółki” Pędrak- Kurek P. zastępstwo
Morawski Mikołaj
3 VIIId SP (dz) Süss K. zastępstwo
4 VIIId SP (dz) Rybarczyk M. zastępstwo
5 VIb SP (chł) Marcinkowska A. zastępstwo
Stróżyk J.
1 VIa SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
3 I LO (Mp3) Sajkiewicz R. opieka
4 II LO (Mp2) Sobkowiak M. opieka
5 VIIIa SP Karamucka-Marcinkiewicz j.polski
6 VIIIa SP Chudziak A. (edb) zamiast 8 lek. śr.
Rudnicka M.
1-2 I LO (3a) grupa zwolniona pierwsza lekcja
5 II LO (2b) Pastuch A. zastępstwo
Materka M.
5 Ic SP Rybarczyk M. wf
Drobnik M.
1 VIIId SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
4 Id LO Dayton C. opieka
Ignaszak J.
1-2 IIId G (dz) grupa zwolniona pierwsza lekcja
Fiebig A.
4 IIIa G (1) Sośnij M. j.angielski
Korbacz J.
1-2 II LO (B1) Sajkiewicz R. łącznie z II LO (B2)
Kopińska A.
1 I LO (2a) Morawski M. j.ang.- sprawdzian
2 I LO (1c) Balwiński P. opieka
4 VIIIc SP (1) Dziedzic P. j.angielski
5 II LO (3a) Nowicki M. zastępstwo
Chudziak A.
2 Va SP Kujawiak J. (biologia) zamiast 1 lek. śr.
4 Ib LO Balwińska B. opieka
Wrześniewska E.
3 III LO (1c) Pastuch A. zastępstwo
5 II LO (1c) Kalczyński P. łącznie z II LO (1b)
Szykowna M.
7 VIa SP (1) grupa zwolniona ostatnia lekcja