• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Zmiany w planie na dzień 10.01.2019r.

ZMIANY W PLANIE NA DZIEŃ

10.01.2019r. czwartek

 

Nauczyciele nieobecni:

Szymankiewicz K., Majewska R., Berbeć J., Mądrzak- Litwa I., Matysiak R., Maciejewski Ł., Kieruj J., Gałęzowska- Kruszona A., Borkowska A., Stróżyk J., Morawski Mikołaj, Dziedzic P., Kostka K., Rybarczyk M., Albiński R., Przybylak- Kowalska M., Hamkało K., Szykowna M., Kopińska A., Fiebig A., Chudziak A., Korbacz J., Maciejewska- N’sir B., McBroom A., Ratajczyk M.

lekcja nr Klasa Zmiana w planie Forma realizacji
Szymankiewicz K.
1 VIIIb SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
2-3 VIIId SP Karamucka-Marcinkiewicz zastępstwo
4 VIIId SP Jankiewicz P. zastępstwo
Majewska R.
1 IIIe G klasa zwolniona pierwsza lekcja
5 IVd SP

Ratajczyk M. (plastyka)

7lek.-Wojciechowski M. (l.wych.)

zamiast 7 lek. czw.

zamiast 9 lek. czw.

6 IVc SP Hamkało K. opieka
Berbeć J.
1 Vb SP klasa zwolniona pierwsza lekcja
3 Vc SP Drobnik M. opieka
4 III LO (Mp1) Rybarczyk M. opieka
5 III LO (Mp1) Hołderna- Kozłowska A. opieka
6 II LO (Mp1) Dybza M. opieka
7 IVb SP Pacuła D. (j.polski) zamiast 9 lek. czw.
Mądrzak- Litwa I.
1-2 II LO (CH1) grupa zwolniona pierwsza lekcja
3 IIIb G Balwińska B. zastępstwo
4 IIIc G Sajkiewicz R. opieka
Matysiak R.
1-4 IIIb SP Krawczyk M. zastępstwo
12.00-12.30 Muchomorki Woźna E. opieka
12.30-12.45 Pszczółki Frąckowiak I. opieka
Maciejewski Ł.
3 VIId SP Chudziak A. (l.wych.) zamiast 8 lek. pt.
11.00-12.30 świetlica Paluszak J. zastępstwo
12.30-14.00 świetlica Polna K. zastępstwo
14.00-15.30 świetlica Kuźnicka M. zastępstwo
Kieruj J.
7.00-8.30 świetlica Kuźnicka M. zastępstwo
8.30-10.30 świetlica Sobczak P. zastępstwo
10.30-12.00 świetlica Lisek K. zastępstwo
12.00-13.30 świetlica Ornafa D. zastępstwo
13.30-14.00 świetlica Skrabucha J. opieka
Gałęzowska- Kruszona A.
7.00-7.30 świetlica Kaczmarek M. zastępstwo
7.30-8.00 świetlica Manko S. zastępstwo
1-4 Ia SP Kuźnicka M. ew
Borkowska A.
11.00-12.00 Pszczółki Woźna E. zastępstwo
12.00-15.00 Pszczółki Frąckowiak E. zastępstwo
Stróżyk J.
2-3 III LO (roz) grupa zwolniona pierwsza lekcja
4 Id LO (1) Henel Ł. łącznie z Id LO (2)
5 VIIIa SP Rybarczyk M. (fizyka) zamiast 7 lek. czw.
6-8 II LO (roz) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Morawski Mikołaj
5 VIb SP (chł) Ignaszak J. zastępstwo
6 Ic SP Materka M. zastępstwo
Dziedzic P.
6 VIIc SP (2) Wojciechowski M. zastępstwo
Kostka K.
5 Ia LO Balwiński P. zastępstwo
6 IVb SP Matysek B. opieka
Rybarczyk M.
3 VIIb SP (dz) Süss K. wf
5 IVab SP (dz) grupa zwolniona pierwsza lekcja
6 IIIad G (chł) Melniczak K. zastępstwo
7 aerobik 7-8,G grupa zwolniona -
Albiński R.
1 IIIc G klasa zwolniona pierwsza lekcja
Przybylak- Kowalska M.
2 VIIad SP (dz) Śniadek A. wf
Hamkało K.
3 Ib LO Kaliszan L. opieka
Szykowna M.
5 IIIb G (1) Rudnicka M. zastępstwo
6 VIIb SP (2) Rudnicka M. zastępstwo
7 VIb SP (1) grupa zwolniona ostatnia lekcja
Kopińska A.
1-2 I LO grupa zwolniona pierwsza lekcja
Fiebig A.
3 IIIe G (1) Rudnicka M. zastępstwo
Chudziak A.
2 IIIa G

Szmańda A. (matematyka)

3lek.-Chudziak Ł. (geografia)

zamiast 3 lek. czw.

zastępstwo

Korbacz J.
3 VIIIb SP Sołtysiak H. opieka
4 Vc SP Kujawiak J. zastępstwo
Maciejewska- N’sir B.
1 VIIId SP (1) Pusiak H. j.ang. - sprawdzian
2 VIIIb SP (2) Hamny M. j.ang. - sprawdzian
3 VIIIc SP (1) Pusiak H. j.ang. - sprawdzian
4 VIIIc SP (1) Wrześniewska E. zastępstwo
McBroom A.
1 VIIId SP (2) grupa zwolniona pierwsza lekcja
2 VIIIb SP (1) grupa zwolniona pierwsza lekcja
3 IIId G (1) Sośnij M. j.angielski
4 IIId G (2) Pastuch A. zastępstwo
Ratajczyk M.
4 VIId SP Sośnij M. (j.ang.) zamiast 1 lek. czw.

3 lek. – Olimpiada Wiedzy Ekologicznej ( sala 11)

skład komisji: Kujawiak J.