Przedszkole nr 85


W przedszkolu podejmujemy działania sprzyjające zabawie, nauce i pracy. Stąd też szczególny nacisk kładziemy na racjonalne żywienie, na wykorzystanie własnych możliwości danych przez naturę i środowisko. Bardzo ważne jest także zdrowe i bezpieczne środowisko fizyczne przedszkola. Tworzy je budynek i teren przedszkola, odpowiednio wyposażony i zagospodarowany.

Get Adobe Flash player

Informujemy, że od 16 marca do 30 marca 2021 r. przyjmowane będą wnioski o przyjęcie dziecka do Przedszkola 85 oraz oddziału "0" w Szkole Podstawowej nr 56. Wnioski dotyczą nowych dzieci, nieuczęszczających obecnie do Przedszkola nr 85.

Rodzice dzieci obecnie uczęszczających do naszego przedszkola, składają w terminie od 09 do 15 marca 2021 r. deklarację kontynuacji nauki w Przedszkolu bądź w oddziale "0".  

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym regulaminie naboru [PDF]

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej placówki [PDF]

Klauzula informacyjna [PDF]

Informujemy, że w dniu 31 sierpnia w godzinach 12:00 - 14:00 na terenie ogrodu Przedszkola nr 85 przy ul. Krzesiny 13 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci. Prosimy rodziców o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
 
W linkach poniżej przekazujemy Państwu również przydział dzieci do grup oraz informację dotyczącą wyprawki przedszkolaka.
 Jednocześnie informujemy, że z uwagi na fakt, iż wytyczne dotyczące organizacji nowego roku szkolnego, które otrzymujemy od Ministerstwa Edukacji Narodowej, jak również od Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania zmieniają się dość dynamicznie, wszelkie informacje dotyczące organizacji pracy w naszej placówce od 1 września zostaną Państwu przekazane pod koniec przyszłego tygodnia.
 
 
 

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu 20 kwietnia b.r. o godz. 12.00 należy podać do publicznej wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych oraz oddziału "0". Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. (Dz. U. 2020 poz. 530) listy można umieścić na stronach internetowych placówki.

Listy znajdują się poniżej jako załączniki do niniejszego komunikatu.

Lista dzieci przyjętych P85 [PDF]

Lista dzieci przyjętych oddział "0" [PDF]

Lista dzieci nieprzyjętych P85 [PDF]

Lista dzieci nieprzyjętych oddział "0" [PDF]

Copyright © 2021 School's Fun  Rights Reserved.