Przedszkole nr 85


W przedszkolu podejmujemy działania sprzyjające zabawie, nauce i pracy. Stąd też szczególny nacisk kładziemy na racjonalne żywienie, na wykorzystanie własnych możliwości danych przez naturę i środowisko. Bardzo ważne jest także zdrowe i bezpieczne środowisko fizyczne przedszkola. Tworzy je budynek i teren przedszkola, odpowiednio wyposażony i zagospodarowany.

Get Adobe Flash player
Informujemy, że w dniu 31 sierpnia w godzinach 12:00 - 14:00 na terenie ogrodu Przedszkola nr 85 przy ul. Krzesiny 13 odbędą się zajęcia adaptacyjne dla nowoprzyjętych dzieci. Prosimy rodziców o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.
 
W linkach poniżej przekazujemy Państwu również przydział dzieci do grup oraz informację dotyczącą wyprawki przedszkolaka.
 Jednocześnie informujemy, że z uwagi na fakt, iż wytyczne dotyczące organizacji nowego roku szkolnego, które otrzymujemy od Ministerstwa Edukacji Narodowej, jak również od Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Poznania zmieniają się dość dynamicznie, wszelkie informacje dotyczące organizacji pracy w naszej placówce od 1 września zostaną Państwu przekazane pod koniec przyszłego tygodnia.
 
 
 
Copyright © 2021 School's Fun  Rights Reserved.