• baner1.jpg

Konkursy przedmiotowe - SP

Informacja dotycząca wojewódzkich konkursów przedmiotowych (stopień szkolny)

W związku z przejściem klas IV-VIII szkoły podstawowej na zdalny tryb nauki, stopień szkolny wojewódzkich konkursów przedmiotowych odbywać będzie się w wariancie C, czyli zdalnym.

Uczestnicy stopnia szkolnego konkursów zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem konkursu z danego przedmiotu:

LINK_1

oraz z filmem instruktażowym:

LINK_2

W dniu konkursu każdy z uczestników otrzyma indywidualny kod i hasło, przy pomocy którego będzie się logował na platformie moodle: https://wkp.moodle.org.pl

Kod i hasło zostaną przesłane w dniu konkursu na indywidualnego maila ucznia w domenie zso2 (imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Przed rozpoczęciem pisania każdy uczestnik musi połączyć się z komisją konkursową klikając w link przesłany przez komisję.

Podczas konkursu każdy uczestnik musi mieć włączoną kamerę oraz mikrofon, aby komisja szkolna mogła obserwować samodzielną pracę ucznia.

Terminarz wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

LINK_3

Funkcjonowanie szkoły od 26.10.2020 r.

W związku z decyzją podjętą przez władze, od 26.10.2020r. klasy IV - VIII SP oraz LO realizują naukę zdalnie. Szczegółowe informacje organizacyjne zostały przesłane do rodziców i opiekunów prawnych za pośrednictwem e-dziennika.


Oddziały przedszkolne, klasy 0 - III SP oraz świetlica szkolna funkcjonują w dalszym ciągu w trybie stacjonarnym.

Loginy do systemu I-przedszkole

Rodzice dzieci przedszkolnych, którzy jeszcze nie odebrali loginów do systemu I-przedszkole, są proszeni o odbiór z przedszkola indywidualnych loginów i haseł. W dobie pandemii COVID-19 system I-przedszkole jest obowiązującą i zarazem najefektywniejszą formą komunikacji między rodzicami dzieci, a nauczycielkami i dyrekcją.

Więcej artykułów…