• baner1.jpg

Nivea - plac zabaw - realizacja

Szanowni Państwo!

Dzięki zaangażowaniu wielu rodziców, uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, a także lokalnej społeczności Krzesin i okolic, ale również dzięki wsparciu naszych rodzin i znajomych, w czerwcu zajęliśmy pierwszą pozycję w kategorii miast powyżej 60. tys. mieszkańców, w głosowaniu na "Podwórko talentów Nivea".

Po kilku miesiącach przygotowań, plac zabaw został zbudowany i czeka na dzieci, które z pewnością znajdą na nim szereg atrakcji, zarówno tych sportowych, artystycznych, jak i naukowych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do niewątpliwego sukcesu Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Poznaniu.

Czytaj dalej

Zmiana terminów zebrań z rodzicami

W związku ze zmianą terminu ferii zimowych, przesunięciu ulegają terminy zebrań z rodzicami podsumowujących pierwszy semestr.


Nowe terminy:

19.01.2021 (wtorek)

zebrania podsumowujące wyniki I semestru dla rodziców uczniów szkoły podstawowej

·         godz. 17.00 – klasy 0-IV SP  

·         godz. 18.30-   klasy V-VIII SP

21.01.2021 (czwartek)

zebrania podsumowujące wyniki I semestru dla rodziców uczniów liceum

·         godz. 17.00 – klasy II LO

·         godz. 18.30-   klasy I i III LO

Zebrania odbędą się w formie wideokonferencji google meet.

Szkolna maskotka

W ramach realizowanej przez Miasto Poznań III edycji Konkursu "Fundusz Samorządów Uczniowskich" wzięliśmy udział w projekcie 'Maskotka szkolna'.
 
Wśród zgłoszonych propozycji największa ilość głosów zdobył KOGUT autorstwa Szymona Śmiglaka. Gratulujemy autorowi projektu, na podstawie którego wykonano naszą maskotkę. Teraz szukamy dla niej imienia! Szczegóły na oficjalnym fanpage'u ZSO2 na Facebooku.
 
Dziękujemy Wszystkim biorącym udział zarówno w projektach jak i głosowaniu!
 
Kura projektKura1

Więcej artykułów…