• blue-flower.jpg
  • maple.jpg
  • raindrops.jpg
  • walden-pond.jpg
  • windows.jpg

Wymiana polsko-niemiecka wrzesień 2019

Część pierwsza : Wizyta polskich uczniów w Dülmen

dpjwWe wtorek, późnym wieczorem 3 września wyjechaliśmy autobusem na kolejną edycję wymiany uczniowskiej do naszej partnerskiej szkoły w Dülmen. Na miejsce przybyliśmy około 7 rano , gdzie zostaliśmy serdecznie powitani przez panią dyrektor, nauczycieli i uczniów szkoły Annette von Droste Hülshoff Gymnasium. Wzięliśmy udział w grach integracyjnych, a następnie zaczęliśmy pracę nad projektem „Polacy i Niemcy spotykają się – świętujemy polsko-niemiecką przyjaźń”, który miał zostać zaprezentowany na jubileuszu 20-lecia gimnazjum: przeprowadzaliśmy wywiady, kręciliśmy film, tworzyliśmy interaktywny quiz o Polsce i Polakach oraz zaprojektowaliśmy polskie stoisko na święto szkoły. Po paru godzinach warsztatów zjedliśmy obiad, a następnie udaliśmy się na krótki spacer po mieście. Po południu byliśmy z wizytą w miejskim ratuszu u pani burmistrz. Wieczór spędziliśmy w niemieckich rodzinach.

Czytaj dalej

Oferta ubezpieczeniowa

Szanowni Państwo,
 
przesyłam link aktywacyjny do ubezpieczenia NNW “Twoje Dziecko”na rok szkolny 2019/2020.
Wystarczy  na niego kliknąć, wypełnić potrzebne pola , wybrać wariant ubezpieczenia i wpłacić składkę.
Jeśli link automatycznie  nie otworzy strony, proszę go skopiować i wkleić do przeglądarki internetowej.
Dla każdego dziecka należy uruchomić oddzielny link.

Czytaj dalej

Zebranie dla rodziców dzieci przedszkolnych

W czwartek 19 września o godzinie 18:00 w budynku przedszkola odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci z oddziałów przedszkolnych. W programie zebrania m.in. przedstawienie regulaminu i wybór przedstawicieli do Rady Rodziców ZSO2. Obecność obowiązkowa.

ZMIANA TERMINU ZEBRANIA DLA RODZICÓW UCZNIÓW KLAS VI I VII b SP

W czwartek 19 września 2019 roku o godz. 18.30 (zamiast 17.09.2019r.) odbędą się zebrania dla rodziców klas VI i VII b szkoły podstawowej . Pozostałe zebrania będą miały miejsce zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Więcej artykułów…