W piątek, 3 lipca 2026 r. o godzinie 10:00 wychowawcy klas 8 SP będą wręczali uczniom zaświadczenia z OKE o wynikach egzaminu ósmoklasisty.
Zapraszamy uczniów do zgłaszania się do wyznaczonych sal:
klasa 8a SP- sala 37;
klasa 8b SP – sala 34;
klasa 8c SP – sala 33;
klasa 8d SP – sala 32.
Uczniowie, którzy nie mają możliwości przybycia na godzinę 10:00, mogą zgłaszać się do sekretariatu szkoły w piątek do godziny 14:00 lub w kolejnych dniach w godzinach 9:00–14:00.








